3D LOUNGE

Mramorový sál paláce Lucerna

VYZKOUŠEJTE SI 3D TECHNOLOGIE NA VLASTNÍ SMYSLY! VSTUPNÉ ZDARMA!

THE CAVE 3D

Můžete se projít virtuálním městem či po povrchu planety Mars v unikátní mobilní verzi systému THE CAVE 3D, kterou pro vás připravili experti z Institutu Intermédií při pražské ČVUT. Pro děti je připravena hra s interaktivními míči a sněhuláky.

INTERAKTIVNÍ PODLAHA A ZEĎ

Vyzkoušejte interaktivní podlahu, kterou pro vás instaluje společnost 3DSense. Efektů je připraveno nepočítaně. Hrát si můžete i s interaktivní zdí, která reaguje na vaše pohyby.

3D ZADNÍ PROJEKCE

Firma Gali-3D na festival přivezla ukázku zmenšeného systému pro 3D projekci ve velkých kinech. Obraz z jednoho projektoru se upraví pomocí LC panelu a lze ho pak pozorovat s 3D plastovými brýlemi. Funguje jako zadní projekce – divák proto obraz nestíní.

3D BEZ BRÝLÍ

Budete si moci vyzkoušet i autostereoskopický 3D monitor, který v prostoru vytváří více obrazů a díky tomu je možné vidět 3D objekty i bez brýlí.

3D TISKÁRNA a 3D SCANER

Společnost DO-IT vám představí 3D tiskárnu, která umí vytisknout většinu 3D objektů, jaké si jen umíte představit. 3D scanner dokáže nasnímat v podstatě každý objekt a následně ho 3D tiskárna umí replikovat. Můžete si nechat nascanovat třeba vlastní tvář a za přiměřený poplatek vám doručí vaši vlastní bustu až domů.