Sobota 27. 4.

PROJEKCE: VideoklipyKino Lucerna

Soubor krátkých videí, z nichž hned dvě se mohou pochlubit ve své zemi nálepkou „první 3D videoklip“. A to konkrétně klipy české skupiny Tata Bojs a italského dua Hollowblue a Sukie Smith. Poslední zmiňovaný se může pyšnit řadou cen z mezinárodních festivalů včetně hlavní ceny za nejlepší hudební videoklip z festivalu 3D filmu v Los Angeles. Po skončení projekce se skupina Tata Bojs společně s režisérem klipu a členy produkce podělí s diváky o své dojmy a zkušenosti z natáčení.

Vstupné: 100 Kč

3D PŘÍMÝ PŘENOS: Koncert Android Asteroid (projekt členů kapely Navigators)Kino Lucerna

Historicky první přímý přenos koncertu ve 3D! Koncert kapely Android Asteroid (projekt Honzy Pospíšila a Tomáše Konůpka z kapely Navigators) přenášený z Paláce Akropolis do kina Lucerna. Koncert bude v paláci Akropolis snímán na dvě stereoskopické kamery, přenášen do 3D střižny v Lucerně a následně vysílán na filmové plátno.
Klip kapely

Vstupné: 150 Kč

AFERPARTY: HOLOPARTYBAR 360 HOTEL FUSION (Panská 9)

Unikátní kombinace hudby a 3D projekcí na holoprojekční folii. 3D Menu, 3D koktejly a skvělá atmosféra Baru 360 v hotelu Fusion. VJ Animaniak (Jan Krejčíř) a DJ Dharma slibují nekompromisní remixy kapel jako jsou Justice, Skrillex, Kill the Noise, DJ Fresh, Zedd, O.T.T. a unikátní vizuální zážitek.

Vstupné: 150 Kč

Nedělě 28. 4.

PROJEKCE: Magic piano (EVROPSKÁ PREMIÉRA)Kino Lucerna

Snímek Magic piano uváděný v evropské premiéře je kombinací 3D animovaného filmu polského režiséra Martina Clappa uváděného pod názvem The Flying Machine a živého klavírního doprovodu v podání mladého českého virtuose Karla Vrtišky, který přednese Etudy Frederica Chopina.
Trailer

Vstupné: 150 Kč

AFTER PARTY FESTIVALU: 3D koncert Nylon JailBAR 360 HOTEL FUSION (Panská 9)

Nylon Jail je hudební projekt založený na kombinaci akustické a elektronické hudby na základech rocku a country. Ve spolupráci s režisérem a producentem Davidem Menclem a fotografem Ondřejem Hruškou vytvořili hudebníci trojrozměrné hrané videosekvence, které doprovází jejich koncertní tour.
Web Nylon Jail
Facebook Nylon Jail

Vstupné: 150 Kč

Experience Montreaux 3D

Hudba, hory a kouzlo okamžiku. Massive Attack, Mumford &Sons, Herbie Hancock, Elvis Costelo, Joe Bonamassa, Yacht, Maccabees a mnoho dalších v unikátním hudebním dokumentu ze slavného Montreaux Jazz Festivalu. Zažijte jeho jedinečnou atmosféru na vlastní smysly!

Vstupné: 100 Kč